אביזרים לחדר ילדים

אביזרים לחדר ילדים מעוצב

עיצוב חדר ילדים הוא נושא שמהווה נדבך מרכזי בבואנו לרהט ולאבזר את חדר הילדים.
הילדים שוהים כיום שעות מרובות בחדר לצורך אביזרים לחדר ילדיםמשחק, אירוח חברים ושינה והחדר מהווה עבורם טריטוריה קטנה ואישית. היכולת להתאים ולעצב את החדר בהתאם לאופי הילד, צרכיו ורצונות ההורים היא מורכבת ומאתגרת.

מעבר לריהוט הסטנדרטי הקיים כיום כמעט בכל חדר ילדים – מיטה, ארון ושידת החתלה – קיימים גם אביזרים לחדר ילדים המשלימים לחדר הילדים אשר באמצעותם אנו מקבלים חדר ילדים מעוצב.

מספר אביזרים לחדר ילדים קטנים אך בעלי מראה ייחודי יכולים באופן פשוט ולא יקר לתת לחדר מראה מיוחד ונעים.
תמונת אוירה לחדר הילדים מהווה את המוצר הדומיננטי ביותר והיא מגדירה את אופי החדר ומראהו באמצעות דמויות מצוירות, אובייקטים מעולם המושגים וסיפורי הילדים ניתן להכניס לחדר צבעוניות ועניין אשר ישרו אוירה נעימה לשוהים בו ויפתחו את הדמיון וזאת  למבוגרים ולילדים כאחד, אביזרים לחדר ילדים נוספים הן האותיות לחדר הילדים אותן ניתן למקם על דלת הכניסה לחדר כמו גם על אחד מהקירות ובאמצעותן להכניס צבעוניות, אוירה ונופך אישי אשר יגרמו לתחושת שייכות אצל הילד מגיל צעיר.

פרטי אחסון מעוצבים יכניסו אף הם צבעוניות ומראה מיוחד לחדר הילדים, ארגז צעצועים מצוייר אשר משמש גם לאחסון צעצועים, בובות ופאזלים מהווים אביזרים לחדר ילדים אשר ממוקמים בחלקו התחתון של החדר ומכניס צבע והנאה בגובה העיניים של הילד.  מדף מעוצב עם איורים שעליו ניתן להניח את ספרי הילדים או מערכת דיסקים, כוורת לחדר הילדים אשר משמשים כאביזרים פונקציונאליים מוסיפים אף הם לעיצוב המיוחד של החדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת השיחה
זקוק/ה לעזרה?
שלום, כאן שרון גולדשטיין, 👋
איך אוכל לעזור?
Powered by