ברוכים הבאים

לעמוד הבית של שרון גולדשטיין – עיצוב חדרי ילדים

בקצרה על עצמי….

שמי שרון גולדשטיין, מומחית עיצוב חדרי ילדים, מעצבת חדרי תינוקות ילדים ונוער, אמא ל-4 ילדים,בעלת סטודיו בפרדס-חנה.

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לצייר וליצור – המכחול והצבעים תמיד היו חלק ממני, ובמשך כל שנות ילדותי פלרטטתי רבות עם הצבעים והמכחולים בתהליך מרתק של חיפוש ויצירה. האזורים השונים בהם התגוררתי בילדותי בארץ ובחו"ל, והשילוב של מקום מגורי המיוחד בפרדס-חנה,יחד עם האנשים המקסימים שהכרתי לאורך כל הדרך, עזרו למעין היצירה שבי לנבע ולגעוש.

עם הולדת ילדי, הרגשתי שהיצירה שלי מתבהרת ותופסת מקום ברור,הבנתי שהמחשבות והרעיונות שלי מובילים ליצירה המכוונת לילדים ומשפחה.

את ההשראה שלי אני מוצאת כמעט בכל מקום – עץ צעיר בפרדס סביב הסטודיו, חצאית של ילדה שעברה לידי,עונות מתחלפות בשנה או קיווי עסיסי שנחצה בדייקנות.

אני חשה כי עולמי הפנימי , המורכב ממרקמים, צבעים , טקסטורות ואסוציאציות בא לידי ביטוי ביצירה שלי המשלבת את המורכבות של פרקטיקה ואסטטיקה, דמיון ומציאות. אני מאמינה שהקו העיצובי הנכון ביותר לילדים הוא שילוב של פשטות ונאיביות.ההבנה שהיופי נמצא בפרטים הקטנים מאפשרת לי ליצור באופן טבעי ולהתאים את המוצרים לילדים ולמשפחה. 

בית 1 בסטודיו של שרון – עיצוב חדרי ילדים ונוער, מקפידים על איכות גבוהה של הרהיטים המצויירים העשויים עץ מלא ומשלבים תבליטים יחודיים ומקוריים המעניקים לריהוט טקסטורה תלת מימדית.

בית 1 הקו העיצובי המנחה שם דגש על האופי והסגנון המתאים לגיל הילד.

בית 1 סגנון הצביעה והציור הינו ייחודי, ומציע מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב הרהיטים בחדר הילדים.

בית 1 כל רהיט מעוצב כחלק משלל הרהיטים והאביזרים בחדר ויכול לשמש גם כרהיט עצמאי.

בית 1 פריטי הריהוט מיוצרים בהתאמה אישית ובולטים במראה מוקפד ייחודי עם נגיעה אישית – מיטות ילדים ונוער, ארונות לחדר ילדים, שידות החתלה מעץ מלא, שולחנות כתיבה ועוד.

בית 1 מגוון פתרונות אחסון מקוריים – כוורת לחדר ילדים, ארגז אחסון לצעצועים בחדר ילדים, ספסלים לחדרי ילדים ועוד.

בית 1 בסטודיו של שרון ניתן למצא מגוון רחב של אביזרים נילווים בעיצוב ייחודי – שלט לדלת, שולחן וכסאות לילדים, מתלה לחדר ילדים, תמונה לחדר ילדים, מדף לילדים,מד-גובה, אותיות מצויירות לחדר ילדים, מראה לחדר ילדים, שעון לחדר ילדים, ידיות לשידה ולארון

אשר משמשים גם כמתנות ייחודיות לילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *