חדר ילדים מעוצב

חדר ילדים מעוצב

איך מתחילים לעצב חדר ילדים?חדר ילדים מעוצב 1
חדר ילדים מעוצב אינו עוד חדר רגיל בבית. חדר הילדים חייב להיות נח , פרקטי ומותאם לצרכי הילדים וההורים כאחד כמובן מעוצב באופן שהשהיה בחדר תהיה נעימה לילדים.
צבעים בהירים ופסטליים הם המומלצים חדר ילדים מעוצב שכן הם משרים אוירה של רוגע ונינוחות המשפיעים על התנהגות הילדים. צבעי הקירות כמו גם האביזרים בחדר הילדים, יתנו לחדר את הקו העיצובי שלו ולכן יש לתת עליהם את הדעת.

 

אילו רהיטים ואביזרים מומלץ להכניס לחדר ילדים מעוצב?
בבואנו לעצב את חדר הילדים עלינו להתחשב בשני פרמטרים עיקריים – נוחות וניראות החדר.
מומלץ לבחור רהיטים בטוחים ואיכותיים – מיטה, שידת החתלה – בכדי להנות משימוש יומיומי נח ובטוח בריהוט.
בכדי להשלים את חדר ילדים מעוצב כדאי לתת לחדר מראה 'ילדותי' באמצעות שילוב תמונת אוירה לחדר הילדים אשר תכניס סיפור או רעיון לקו העיצובי של החדר. הוספת אביזרים נילווים נוספים כגון: שעון קיר או אותיות עם שם הילד, יכניסו צבעוניות ועניין נוסף לסביבת החדר ויהפכו את השימוש בו למהנה ונעים.

 

מה חשוב בעיצוב חדר ילדים?
הנקודות שכדאי לשים עליהם דגש בעיצוב חדר הילדים הם:
* בחירת קו עיצובי לחדר והתאמת האביזרים המשלימים אחד לשני בכדי לתת לחדר מראה מסוים עם קו אחיד. רצוי שהתמונות בחדר, מד-גובה, שולחן וכסאות וכל פריט נוסף יהיו קשורים בנושא , ברעיון ובגוונים.
* שיתוף הילדים בבחירת מראה חדר ילדים מעוצב, גם כשהם קטנים, יתרום לתחושת השייכות של הילד בשימוש היומיומי בחדר הילדים
* רצוי לבחור בפריטים הנחוצים ביותר לעיצוב חדר הילדים. בחדר שבו שידת ההחתלה ישנה או עוברת מבן לבת-  ידיות לשידת ההחתלה הם הפריטים החשובים ביותר ובחדר שבו צעצועים מפוזרים בכל פינה – ארגז צעצועים הוא הרהיט הנחוץ ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת השיחה .....
זקוק/ה לעזרה?
שלום, כאן שרון גולדשטיין, 👋
איך אוכל לעזור?
Powered by