אביזרים לחדר ילדיםספסל-רכבת2-100x150

עיצוב חדר ילדים הוא נושא שמהווה נדבך מרכזי בבואנו לרהט ולאבזר את חדר הילדים.
הילדים שוהים כיום שעות מרובות בחדר לצורך משחק, אירוח חברים ושינה והחדר מהווה עבורם טריטוריה קטנה ואישית.
היכולת להתאים ולעצב את החדר בהתאם לאופי הילד צרכיו ורצונות ההורים היא מורכבת ומאתגרת.

 

 

חדר ילדים מעוצב

 

כוורת - מיטה - מראה - שולחן כתיבה לילדים
חדר ילדים וילדות מעוצב

איך מתחילים לעצב חדר ילדים?
חדר הילדים אינו עוד חדר רגיל בבית. חדר הילדים חייב להיות נח , פרקטי ומותאם לצרכי הילדים וההורים כאחד כמובן מעוצב באופן שהשהיה בחדר תהיה נעימה לילדים.
צבעים בהירים ופסטליים הם המומלצים לעיצוב חדר הילדים שכן הם משרים אוירה של רוגע ונינוחות המשפיעים על התנהגות הילדים. צבעי הקירות כמו גם האביזרים בחדר הילדים, יתנו לחדר את הקו העיצובי שלו ולכן יש לתת עליהם את הדעת.

 

 

 

 

ספסל-ארגז מעוצב
פתרונות אחסון לחדר ילדים

חדר הילדים נראה כמו אחרי מלחמה? צעצועים בכל מקום? בעיה מוכרת עם תשובה קלה – פתרונות אחסון.

אם נצליח ליצור סדר בחפציהם של הילדים, סביבתם תהיה נעימה יותר, הם יוכלו להשתמש בחפצים בקלות והשמירה על הסדר תהיה קלה יותר – לך ולהם. לכן, מציאת פתרונות אחסון יעילים היא הכרחית.

 

בסגנונות ואיורים מפתיעים!!
ידיות מעוצבות לשידת החתלה

תחום הידיות המעוצבות לריהוט בחדר הילדים התפתח מאוד בשנים האחרונות. ניתן לומר כי האחראיות על הענקת המראה הדקורטיבי המיוחד לשידת החתלה, למיטת ילדים או לארון ילדים הן הידיות המעוצבות. ידיות כבר מזמן הפכו מפריט נוחות לפריט עיצוב, ישנו מגוון גדול של דגמי ידיות העשויים מחומרים שונים.מלבד השימוש הרגיל של הידית כאביזר שינוע, הידיות משלימות את עיצוב המגירה, דלת הארון ובאופן כללי את עיצוב חדר הילדים.

קרא עוד

 

כוורת לחדר הילדים

פתרונות אחסון לחדר ילדים
כוורות מעוצבות לחדר ילדים

בבואנו לבחור כוורת לחדר הילדים עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים אשר ישפיעו על אופי וההנאה שבשימוש בכוורת. כיום, הכוורת מהווה פריט אחסון מרכזי בחדר הילדים, ניתן לאחסן בכוורות מספר רב של משחקים, ספרי ילדים, כשחלקם נמצאים בזמינות מיידית לילדים וחלקם מצריכים סיוע מההורים בכדי להשתמש בהם.

מבדיקות התנהגות של ילדים בסביבות שונות עולה כי הרהיטים בחדרי ילדים והצורה בהם הם מעוצבים משפיעים על הילדים עצמם. הרהיטים הנמצאים בחדר הילדים מהווים את הסביבה המיידית של הילד, והם אלה העוזרים לו לפתח חיים יצירתיים ומהנים. מחשבה בעיצוב הריהוט בחדר הילדים תשליך על התנהגות הילדים, ועל  משך ואיכות השהיה בחדר.

קרא עוד

 

מזוזה לבית ולחדר הילדים

אחד האביזרים החשובים בעיצוב חדר הילדים הוא בית המזוזה. מעבר להיות המזוזה פריט יודאיקה עם משמעות ובעל חשיבות,

מזוזות מעוצבת גם לבית :)
מזוזות מעוצבות לחדר הילדים

בית מזוזה מעוצב בכניסה לחדר הילדים הוא האביזר הראשון שמשדר אוירה בחדר ואף מבחינים בו כשנמצאים במרחבי הבית. בית מזוזה מעוצב לחדר, נותן תוכן ועניין לילד ויכול להתאים למראה העיצובי של חדר הילדים
ולסביבת החדר. התאמה בין בתי מזוזה בחדרים השונים בבית תשדר קו עיצובי אחיד ותהווה את הקו עיצובי מקשר בין חדרי הילדים, חדר המשחקים וגם חדר ההורים והמשפחה.
קרא עוד

 

 

 

 

 

 מראה לחדר ילדים

mirror_304
מראה מעוצבת לחדר ילדות וילדים

בבואנו לעצב מראה לחדר הילדים והילדות, רצוי לחשוב על מיקום וגודל המראה המעוצבת בחדר. החשיבות של הצבת מראה בחדר הילדים היא חיונית ממספר סיבות: ממחקרים עולה כי תינוקות בגילאים של חצי שנה מגיבים ל'אני' שלהם בהתבוננות במראה, כבר בגיל שנה התינוק מגלה את עצמו ואת חלקי גופו השונים. הימצאותה של מראה בחדר מגיל ינקות מסייעת בתהליך ההתפתחות של התינוק אשר באמצעותה הוא מתוודע אל עצמו, עוקב אחרי תהליך גדילתו ומגלה עניין בעצמו ובסביבתו. בנוסף, מראה מעוצבת לחדר ילדים תאפשר לילד או לילדה בגילאים שנה וחצי והלאה להשתמש במראה שבחדר ובכך לוותר על הביקורים התכופים בחדר ההורים או בפינות נוספות בבית אשר בהן ממוקמת מראה אחרת.

 

קרא עוד

 

עיצוב חדר תינוקות

חדר ילדים בגווני סגול-לילך
חדר תינוקות מעוצב

כיום כמעט בכל חדר תינוקות ניתן למצא שלושה פריטי רהיטים עיקריים – מיטת התינוק, שידת ההחתלה וארון. אלו הם הרהיטים
הפרקטיים והנצרכים לשימוש היומיומי ומותאמים לצרכי הטיפול בתינוק. אולם כיצד ניצור מראה מיוחד ומענין בחדר התינוקות? איך נשפיע באופן פשוט על עיצוב חדר התינוקות? כיצד נגרום לתינוק ולנו הנאה וענין בזמן השהות המרובה שלנו בחדר בשעות היום ואף בשעות הלילה? מהם האביזרים בחדר שיהפכו את הסביבה של חדר התינוקות למעוצבת?

 

קרא עוד

 

 

 

 

עיצוב חדרי ילדים

IMG_20150513_164339528-1
חדר ילדים מעוצב

עיצוב חדר הילדים הינו גורם חשוב ביותר בבואנו להחליט על הסביבה העיצובית של חדר הילדים, שכן זהו המקום בו שוהים הילדים בחלק ניכר משעות היממה ובו אנו רוצים שירגישו בטוחים, נינוחים ויצירתיים. כיום, כמעט בכל חדר תינוקות ניתן למצוא את הרהיטים המרכזיים הכוללים מיטת תינוק, שידת החתלה וארון ובכל חדר ילדים את מיטת הנוער, שולחן כתיבה, כסא וספריה.
מראה חדר הילדים המעוצב ייקבע לרב דווקא עם בחירת האביזרים הנילווים אשר ישוו לחדר הילדים את האופי המיוחד. חשוב לדעת כי מיקום כל פריט ועיצובו, משפיעים על התנהגות הילדים בחדר.

 

קרא עוד

 

שולחן וכסאות לחדר ילדים

טיפים ומאמרים 1
מבחר של שולחנות וכסאות מקסימים לחדרי ילדים

בשנים האחרונות עיצוב חדר הילדים מהווה גורם חשוב ועיקרי אצל ההורים והילדים בבואם לבחור את הסביבה העיצובית של חדר הילדים בשנות הילדות הראשונות. אחד הפריטים החשובים והשימושיים ביותר בחדר הילדים הינו שולחן וכסאות לילדים. רכישת שולחן וכסאות לילדים בדרך כלל מתבצעת כאשר הילד מגיע לגיל שנה או בשלב שבו הילדים יושבים ונעמדים בצורה איתנה ובטוחה. שולחן וכסאות לילדים מהווה את אחד הרהיטים החשובים ביותר בחדר הילדים וכאשר ניגשים לרכישתו חשוב מאוד לחשוב גם על האספקטים המעשיים וגם על האספקטים העיצוביים.

 

קרא עוד

שידת החתלה

כיום, כמעט בכל חדר תינוקות ניתן למצא שידת החתלה . השידה מהווה את אחד הרהיטים הפרקטיים והנצרכים לשימוש היומיומי
חדר ילדים סגול (1)ומותאמת לצרכי הטיפול בתינוק. שידת החתלה יכולה להיות בנויה ממלמין, אמ.די.אף או מעץ.

שידת החתלה הבנויה מעץ מלא מבטיחה את איכות השימוש ובעיקר את עמידותה לאורך שנים. רצוי שבשידת ההחתלה ישולבו מגירות קטנות בכדי לאחסן את הפריטים והאביזרים הקטנים של התינוק כגון – גרביים, טיטולים, משחות, ומגירות גדולות לאחסון פריטי לבוש גדולים יותר כמו מעיל וסוודרים ומגבות.

 

קרא עוד

 

 

שלט לדלת

כמעצבת פנים וכמומחית לעיצוב חדרי משפחה וילדים אני מייחסת חשיבות רבה ומיוחדת אל אזור הכניסה לבית.
דלת הכניסה לבית קובעת את הרושם הראשוני שאנו מקבלים כשאנו נכנסים הביתה ועליה לתת לבני הבית ולאורחים תחושה נעימה, ייחודית ומזמינה.
לאזור הכניסה לבית קיימת השפעה רבה על מצב רוחנו בבואנו להיכנס אל ביתנו. חשוב מאד שאזור זה יהיה מעוצב בטוב טעם ובהתאמה אישית בכדי שההשפעה על בני הבית והסובבים אותו תהיה חיובית.
באמצעות עיצוב שלט מקורי ואישי לבית נוכל להשפיע באופן חיובי על בני הבית והסובבים אותו. שלט לדלת אותו נתלה על דלת הכניסה לבית מתאר את האופן בו אנו מגדירים את עצמנו ביחס לחברה ומשדר לסביבתנו הקרובה את הדברים החשובים לנו.
קרא עוד

שלט בעיצוב אישי
שלט מעוצב לזוג

שלט בהתאמה אישית - עבודת יד
שלט מעוצב לחדר ילדים
שלט בהתאמה אישית
שלט לדלת הבית

מתנה לבית חדש
שלט מקורי לדלת הבית
להתחלת השיחה
זקוק/ה לעזרה?
שלום, כאן שרון גולדשטיין, 👋
איך אוכל לעזור?
Powered by