ידיות מאויירות

ידיות מאויירות

ידיות מאויירות 1
ידיות לארון , שידת החתלה ומגירות

תחום ידיות מאויירות לריהוט בחדר הילדים התפתח מאוד בשנים
האחרונות. ניתן לומר כי האחראיות על הענקת המראה הדקורטיבי המיוחד לשידת החתלה, למיטת ילדים או לארון ילדים הן הידיות המעוצבות. ידיות כבר מזמן הפכו מפריט נוחות לפריט עיצוב, ישנו מגוון גדול של דגמי ידיות העשויים מחומרים שונים.

מלבד השימוש הרגיל של הידית כאביזר שינוע, הידיות משלימות את עיצוב המגירה, דלת הארון ובאופן כללי את עיצוב חדר הילדים.
בעת בחירת ידיות מאויירות מעוצבות עלינו לשקול את התאמתן לעיצוב חדר הילדים ושילובו ברהיט. ידיות קטנות כידיות גדולות משפיעות על מראה החדר ומקנות לו אוירה אם נרצה בכך או לא. לחדרי ילדים מומלץ לבחור ידיות מאויירות מעץ – לא רק בגלל המגוון הרחב והיכולת לשדרג את מראה חדר הילדים אלא גם בשל היותו של העץ עמיד יותר ובטיחותי לילדים. בבחירת הידיות חשוב להקפיד על התאמת מבנה ועיצוב הידית לרהיט.
ידית מעוצבת מעץ יכולה להתאים לרהיט בחדר הילדים, הן מבחינת נוחות השימוש והן מבחינת התאמת הקו העיצובי.
לעיתים תכופות משתמשים ב ידיות מעוצבות כאופציית חידוש מרעננת לארון בחדר הילדים או לשידת החתלה או למגירות במיטת נוער. בעזרת ידיות לשידת החתלה ניתן לשנות את סביבת חדר הילדים באופן מוחלט.שידת החתלה, ארון בחדר הילדים, מיטת ילדים הופכים לנעימים יותר ומותאמים לסביבת חדר הילדים כאשר בוחרים ידיות מתאימות ומעוצבות.
עיצוב הרהיט ומראה החדר משתנים באופן מוחלט באמצעות התאמת ידיות מעוצבות אשר באמצעותן ניתן לשדרג באופן פשוט את ריהוט חדר הילדים ואף להתאימו בהתאם להתפתחות הילד לקו עיצובי משתנה אחת לכמה שנים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת השיחה
זקוק/ה לעזרה?
שלום, כאן שרון גולדשטיין, 👋
איך אוכל לעזור?
Powered by