שידת החתלה

שידת החתלה לחדר תינוקות מעוצב

כיום, כמעט בכל חדר תינוקות ניתן למצא שידת החתלה . השידה מהווה
את אחד הרהיטים הפרקטיים והנצרכים לשימוש היומיומי שידת החתלה 1ומותאמת לצרכי הטיפול בתינוק. שידת החתלה יכולה להיות בנויה ממלמין, אמ.די.אף או מעץ.

שידת החתלה הבנויה מעץ מלא מבטיחה את איכות השימוש ובעיקר את עמידותה לאורך שנים. רצוי שבשידת ההחתלה ישולבו מגירות קטנות בכדי לאחסן את הפריטים והאביזרים הקטנים של התינוק כגון – גרביים, טיטולים, משחות, ומגירות גדולות לאחסון פריטי לבוש גדולים יותר כמו מעיל וסוודרים ומגבות.

חשוב להקפיד שהמסילות במגירות תהיינה איכותיות וזאת בכדי שהשימוש בשידה יהיה נח ונעים. באופן כזה מובטח  שמגירות השידה יוכלו לשאת משקל ונפח מספקים ויהיו עמידות למשך שנים, כדאי מאד להקפיד על תיחום החלק העליון של השידה , באזור בו מניחים ומטפלים בתינוק וזאת בכדי לשמור על בטיחותו ולמנוע מהתינוק להגיע לצדי השידה כמובן שיש לוודא שסוגי הצבע והלקה שאיתם נצבעת שידת ההחתלה יהיו על בסיס מים וידידותיים לסביבה בכדי לשמור על בריאותו של התינוק. בכדי לתת לשידת ההחתלה מראה נעים ומיוחד אפשר לחבר ידיות מאויירות למגירות ואף לעצב ולצייר על חזיתות השידה והמגירות וזאת בהתאמה לקו העיצובי בחדר הילדים. הקפדה על נושאים אלו תאפשר שימוש בטוח, נח ומהנה בשידת ההחתלה לאורך שנים לתינוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת השיחה
זקוק/ה לעזרה?
שלום, כאן שרון גולדשטיין, 👋
איך אוכל לעזור?
Powered by