שלט לדלת

שלט לדלת

כמעצבת פנים וכמומחית לעיצוב חדרי משפחה וילדים אני מייחסת חשיבות רבה ומיוחדת אל אזור הכניסה לבית.
דלת הכניסה לבית קובעת את הרושם הראשוני שאנו מקבלים כשאנו נכנסים הביתה ועליה לתת לבני הבית ולאורחים תחושה נעימה, ייחודית ומזמינה.
לאזור הכניסה לבית קיימת השפעה רבה על מצב רוחנו בבואנו להיכנס אל ביתנו. חשוב מאד שאזור זה יהיה מעוצב בטוב טעם ובהתאמה אישית בכדי שההשפעה על בני הבית והסובבים אותו תהיה חיובית.
שלט לדלת 1
באמצעות עיצוב שלט מקורי ואישי לבית נוכל להשפיע באופן חיובי על בני הבית והסובבים אותו. שלט לדלת אותו נתלה על דלת הכניסה לבית מתאר את האופן בו אנו מגדירים את עצמנו ביחס לחברה ומשדר לסביבתנו הקרובה את הדברים החשובים לנו.

מומלץ שכל אחת ואחד מאיתנו ישאל את עצמו ואת קרוביו מהו הדבר הראשון שהייתנו שמחים לחוש בהגיענו הביתה וכיצד אוכל לשדר הן לעצמי והן לבני משפחתי וחבריי הקרובים אוירה של הנאה, רוגע או זיכרון חיובי ונעים.

כיצד נוכל לעצב סביבת כניסה לבית אשר תקבל את פני הבאים בחום ובאווירה נינוחה ומזמינה?

דלת הכניסה לבית היא מקור כניסה ראשי לאנרגיה חיובית. גם בבואנו לצאת אל העולם שבחוץ , דלת הבית מגדירה את המראה הראשוני של העולם החיצוני, לכן קיימת חשיבות גדולה להיכנס ולצאת דרך מקום הרמוני ומזמין , אשר תומך בדימוי העצמי החיובי שלנו ושל בני משפחתנו.

שלט מעוצב בהתאמה אישית לדלת הכניסה הופך את אזור הכניסה לבית למזמין ונעים ומהווה אמירה חיובית לקבלת בני המשפחה והאורחים.

קיימת חשיבות גדולה לצבע הרקע של השלט אותו נבחר וזאת מאחר שהוא משפיע על התאמת ה- שלט לדלת הכניסה ולסביבת הכניסה לבית.

פעמים רבות אני נשאלת באיזה צבע מומלץ לצבוע את שלט הכניסה. באופן כללי גווני הצבע הבהירים  (אופוייט, שמנת בהירה וכו') הם הצבעים המועדפים והמומלצים, שכן הם מרגיעים ומשדרים אוירה חיובית . הן גם מהווים קונטרסט לדלת ולעיצוב של השלט ובכך מאפשרים לו להיות בולט ודומיננטי.

 

באשר לעיצוב השלט האישי לבית- אני ממליצה לבחור את הקו העיצובי אליו כל אחד התחבר ועל בסיס זה לבצע את ההתאמות כך שהשלט יתאים באופן מיטבי לבני הבית.

 

כך זה ייראה לאחר שהשלט המקורי לדלת מגיע אליכם 🙂 :

להתחלת השיחה
זקוק/ה לעזרה?
שלום, כאן שרון גולדשטיין, 👋
איך אוכל לעזור?
Powered by