1 תנאים כלליים

1.1 תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות והם מתייחסים לנשים ולגברים כאחת.
1.2  האתר שייך לשרון גולדשטיין סטודיו לעיצוב להלן החברה ומשמש כקטלוג וירטואלי לקניות של מגוון המוצרים, הרהיטים והפריטים המיוצרים, מעוצבים ומשווקים באופן בלעדי ע"י החברה.
1.3  מומלץ לקרוא את תנאי השימוש בעיון , שכן גלישה באתר מהווה את הסכמתך לתנאי השימוש המפורטים בזאת.
1.4 לשם שימוש בכל דרך שהיא בתכני האתר יש לקבל הסכמה מראש ובכתב מ'שרון גולדשטיין סטודיו לעיצוב' . בכל מקרה אין להפיץ, להעתיק או להשתמש ולפרסם תכנים המופיעים באתר, לרבות טקסטים , ויזאוליה ותכני וידאו אלא באישור שרון גולדשטיין סטודיו לעיצוב בלבד.
1.5  החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש אשר יחייבו מרגע פרסומם וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש.
1.6  'שרון גולדשטיין סטודיו לעיצוב' הינם הבעלים היחידים של כל מידע ו/או תצוגה ו/או תמונה ו/או תכני וידאו המופיעים באתר . הבעלות הינה לרבות עיצוב וגרפיקה,לוגו וסימני מסחר.
1.7 הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה באתר ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון .

2  הזמנת ורכישת מוצרים באתר

2.1 לאחר סקירת המוצרים באתר, ניתן לקבל פירוט מלא אודות המוצר המבוקש וזאת באמצעות לחיצה על תמונת המוצר המבוקש.  בדף המוצג יפורט המידע והנתונים של המוצר.
2.2  על מנת לבצע הזמנה עליך לבחור את המוצר הרצוי ולהוסיפו לעגלת הקניות באמצעות כפתור "לקנייה".בכל שלב ניתן למצא ב"עגלת הקניות"  פירוט של המוצרים שנבחרו. עם סיום בחירת המוצרים יש להשלים את ההזמנה, כמפורט בסעיף 2.3.
2.3  על מנת להשלים את ההזמנה באתר עליך למלא את פרטיך האישיים, פרטי המשלוח ואמצעי התשלום בעמוד הקופה . מיד עם סיום ביצוע ההזמנה יישלח דואר אלקטרוני לתא הדואר האלקטרוני שהוזן בעת ההזמנה המאשר שהזמנתך נקלטה.

3 תנאי הזמנה

3.1 הזמנת מוצרים רשאי לבצע כל אדם  בן 18 ומעלה וכן חברה המאוגדת כדין אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המוכרות בארץ או בחו"ל.
3.2 יש להקפיד ולוודא הזנת פרטים עדכניים ומדוייקים.  אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, אין בידי החברה להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם.
3.3 הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית  העשויה להוביל לנקיטת צעדים משפטיים.

4  שמירה על סודיות המידע

4.1 השימוש במידע הכולל את פרטי כרטיס האשראי ייעשה אך ורק למטרת ביצוע ההזמנה. לא ייעשה כל שימוש במידע לרבות העברתו לצד ג' אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין.
4.2 האתר מאובטח ברמת הצפנה גבוהה ביותר ובתקן סודיות SSL בכדי להבטיח את חסיון הפרטים והמידע באופן מיטבי.
4.3 הגשת פרטים אישיים כוזבים מהווה עבירה פלילית העשויה לגרום לנקיטת צעדים משפטיים בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.

5  תשלום ואספקה

5.1 אפשרויות המשלוח  ייקבעו על פי הרכב , נפח ומשקל המוצרים שבהזמנה.
5.2  החברה לא תישא באחריות לתקלות ו/או עיכובים במועד אספקת המוצרים הנגרמים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטת שרון גולדשטיין סטודיו לעיצוב. רעידות אדמה, השבתות שירותי שילוח , ונמלים ,תקלות במערכות תקשורת ובמערכות מחשוב , פעולות איבה וכל גורם שהינו בגדר כח עליון אינם בשליטת שרון גולדשטיין סטודיו לעיצוב והחברה לא תישא באחריות לתקלות בגין אירועים אלו.
5.3 המוצרים יסופקו בתוך 14 ימי עסקים באמצעות שירות דואר רשום או דואר שליחים. רהיטים יסופקו בתוך 30 ימי עסקים באמצעות שירותי הובלה והרכבה של 'שרון גולדשטיין סטודיו לעיצוב'
5.4 החברה לא תהיה אחראית ולא תשא בכל נזק ישיר, כספי או אחר , תוצאתי או עקיף אשר נגרם ללקוח או לצד ג'  וזאת בשל שימוש במוצר שאינו לפי הוראות השימוש ו/או שימוש חריג.

6  החזרות

6.1 לצורך החזרה או החלפה של מוצר עליך ליצור עמנו קשר בהודעת אי מייל עם פרטי ההזמנה. יש לוודא קבלת האי מייל לאחר משלוחו .
6.2 כל מוצר שנרכש באתר ניתן להחליף או להחזיר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר וזאת בתנאי שהוחזר לחנות "שרוו גולדשטיין – סטודיו לעיצוב" – רמב"ם 12 פרדס חנה, באריזתו המקורית כשהוא חדש ותקין ובמידה ולא נעשה בו שימוש .
6.3 דמי המשלוח והאריזה לא יוחזרו.
6.4 עלות משלוח החזרת המוצר לחברה תחול על הלקוח. זיכוי יתבצע במידה והגיע הלקוח לחנות בתאום מראש בלבד או שהחזיר את המוצר באמצעות דואר רשום וזאת בתוך המועד האמור ובתנאים האמורים.
6.5 החברה תישא באחריות לפגם במוצר אשר נגרם בתהליך הייצור ותאפשר החזרת או החלפת המוצר.
6.6 זיכוי יתבצע לכרטיס האשראי שבבעלות הלקוח ואשר באמצעותו בוצעה ההזמנה בלבד.

7 שיפוט ודין

7.1 הדין החל על תקנון זה, הוא הדין הישראלי.
7.2  סמכות השיפוט הרלוונטית בחדרה בלבד.

כל שאלה מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 04-6379795
בימים ימים א-ה 9:00-19:00 ובימי ו' וערבי חג 09:00-13:00